Sukces Mateusza Górnego podczas lekkoatletyczych Mistrzostw Polski U20 w Toruniu! Nasz uczeń zdobył złoto na dystansie 60 metrów!
Z okazji Walentynek w naszej szkole stanęła specjalna ławeczka, na której można było wykonać okolicznościowe zdjęcie (często z dużą dawką humoru :) Prężnie działała także walentynkowa poczta a szkolne radio puszczało "serduszkowe" przeboje :)
Uczniowie naszej szkoły zainteresowani wiedzą o Żołnierzach Wyklętych 11 lutego 2020 roku wzięli udział w kolejnej, tj. VII edycji trzyetapowego konkursu historycznego o zasięgu wojewódzkim, organizowanego przez Pana Roberta Telusa - Posła na Sejm RP we współpracy z innymi parlamentarzystami.
Młodzież z naszej szkoły 11 lutego odwiedziła na Wydział Inżynierii Procesowej i Ochrony środowiska Politechniki Łódzkiej w związku z jubileuszową edycją warsztatów w LabFactor.

Kolejny sukces Mateusza Górnego! Nasz uczeń tym razem zaprezentował się z bardzo dobrej strony podczas Międzynarodowego Mityngu Lekkoatletycznego Orlen Cup 2020!
Komunikat na podstawie zaleceń Ministra Zdrowia oraz Krajowego Konsultanta w dziedzinie Chorób Zakaźnych.
Dyrektor Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim informuje, że szkoła zapewnia profilaktyczną opiekę zdrowotną i stomatologiczną uczniom na poniższych zasadach.
Grupa uczniów naszej szkoły pod opieką nauczyciela fizyki Dariusza Maliszewskiego zdobyła Grant Nowej Ery w X edycji ogólnopolskiego konkursu „Projektanci edukacji”. Z całej Polski zgłoszono prawie dziewięćset projektów a granty uzyskało siedemdziesiąt pięć.
Dyrekcja Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim serdecznie zaprasza do udziału w V Konkursie Mechanicznym. Konkurs  skierowany jest do uczniów ósmych klas szkół podstawowych z miasta i powiatu piotrkowskiego.
W ramach projektu "Edukacja ekologiczna obejmująca problematykę zanieczyszczeń powietrza oraz szkodliwe oddziaływanie na zdrowie ludzi" odbyły się w naszej szkole kolejne stacjonarne warsztaty ekologiczne ze „Świata Przygód”.

ul. Dmowskiego 38 e

Niedziela 05 maja 2024

Pius, Teodor, Irena, Zdziebor, Penelopa, Waldemar, Sabrina

Czy weźmiesz udział w wyborach na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego?