Kochani Uczniowie, drodzy Rodzice, od 1 czerwca 2020 r. wznawia pracę biblioteka szkolna. Serdecznie zapraszamy do korzystania z jej zasobów z uwzględnieniem następujących zasad bezpieczeństwa.
Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi poszukuje kandydatów do służby i oferuje stabilne zatrudnienie. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.
Samorząd województwa łódzkiego uruchomił Regionalny Interwencyjny Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży.
Poznaliśmy terminy egzaminów maturalnych i zawodowych. W tym roku matura bez części ustnej, szkoły zamknięte jeszcze przynajmniej przez miesiąc (do 24.05) - to informacje z dzisiejszej konferencji prasowej Ministra Edukacji Narodowej.
Dzisiaj wyjątkowy dzień, który przyszło nam przeżywać w wyjątkowych okolicznościach. Drodzy absolwenci - kilka słów do Was :)
Drodzy uczniowie klas ósmych! Zapraszamy Was do naszej szkoły. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą klas, które dla Was przygotowaliśmy!
Błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego - uczniom, rodzicom, nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi, przyjaciołom szkoły życzy Dyrekcja Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2.
Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych uczniowie ze Szkolnego Klubu Wolontariatu wykonali własnoręcznie świąteczne karty. Karty są niespodzianką dla stowarzyszeń, placówek, czy instytucji, z którymi charytatywnie współpracujemy.

Drodzy Rodzice, kochani Uczniowie, w obliczu zagrożenia, w jakim znalazła się nasza Ojczyzna, proszę Państwa o poważne traktowanie aktualnej sytuacji sanitarno-epidemiologicznej. Proszę, by uczniowie  nie opuszczali domów i skupili się na samorozwoju.
Drodzy Rodzice, w związku z zaistniałą sytuacją sanitarno-epidemiologiczną prosimy o poważne potraktowanie zagrożenia koronawirusem, tj. ograniczenie aktywności społeczno-zawodowej, zaniechanie podróży, unikanie spotkań towarzyskich, zachowanie zasad higieny ze szczególnym uwzględnieniem mycia rąk. Prosimy, by uczniowie nie opuszczali domów.

ul. Dmowskiego 38 e

Niedziela 05 maja 2024

Pius, Teodor, Irena, Zdziebor, Penelopa, Waldemar, Sabrina

Czy weźmiesz udział w wyborach na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego?