W ramach projektu "Edukacja ekologiczna obejmująca problematykę zanieczyszczeń powietrza oraz szkodliwe oddziaływanie na zdrowie ludzi" odbyły się kolejne stacjonarne warsztaty ekologiczne. finansowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska w Łodzi
11-03-2020

Ważny komunikat

Informujemy, że od 12 do 25 marca 2020 r. w naszej szkole nie będą odbywać się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze oraz zajęcia praktyczne w zakładach pracy.
Co trzeba wiedzieć o koronawirusie? [FILM]
Zachęcamy do zapoznania się z zasadami kwarantanny wg wskazań Ministerstwa Zdrowia.
10-03-2020

Informacja

Informujemy, że zaplanowane w najbliższym czasie wydarzenia w naszej szkole - V Konkurs Mechaniczny (12 marca) oraz Dzień Otwarty (25 marca) nie odbędą się w zaplanowanych terminach. O nowych terminach poinformujemy wkrótce.
W dniu 04.03.2020 r. w naszej szkole zostało zorganizowane spotkanie z psychologiem pracującym w Areszcie Śledczym w Piotrkowie Trybunalskim - Mateuszem Bielaczycem.
Koszykarki ZSP nr 2 awansowały dzisiaj do turnieju finałowego Mistrzostw Piotrkowa Trybunalskiego w koszykówce dziewcząt.
26.02.2020 r. worki z kolorowymi plastikowymi zakrętkami, które wspólnymi siłami uzbieraliśmy od początku tego roku szkolnego, odjechały z naszej szkoły do Łódzkiego Hospicjum dla Dzieci (183 kg nakrętek!)
21.02.2020 r. Szkolny Klub Wolontariatu wraz z opiekunem Barbarą Krawczyk zwiedził w godzinach popołudniowych nową siedzibę Centrum Edukacyjno - Rehabilitacyjnego „Szansa”, która to po przeprowadzce z ulicy Wysokiej znajduje się teraz na ulicy Wolborskiej 86.

Od roku szkolnego 2020/2021 rozpoczniemy nauczanie nowego zawodu - technik programista!

ul. Dmowskiego 38 e

Niedziela 05 maja 2024

Pius, Teodor, Irena, Zdziebor, Penelopa, Waldemar, Sabrina

Czy weźmiesz udział w wyborach na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego?