20 listopada 2019 roku odbyły się kolejne warsztaty ekologiczne na temat: „ Rośliny poprawiające jakość powietrza”.
Młodzież z naszej szkoły 5 grudnia w ramach projektu „Edukacja Ekologiczna w szkołach i przedszkolach w roku szkolnym 2019/2020 ” uczestniczyła w zajęciach na Wydział Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska Politechniki Łódzkiej. Projekt jest współfinansowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.
Zachęcamy do włączenia się w świąteczną akcję charytatywną dla zwierząt ze Schroniska w Piotrkowie Trybunalskim.
5 grudnia uczniowie klas I Tf oraz I Lf  uczestniczyli w wycieczce do Elektrowni Bełchatów.
09-12-2019

Mikołajki 2019

W dniu święta Mikołaja – 6 grudnia w godzinach popołudniowych odbyła się w naszej szkole mikołajkowa zabawa dla dzieci, której współorganizatorami byli przedstawiciele Rady Osiedla "Południe".
6 grudnia uczniowie kl. I fLO uczestniczyli w wycieczce na górę Kamieńsk gdzie usytuowany jest park wiatrakowy. Wycieczka odbyła się w ramach projektu „Edukacja ekologiczna w szkołach i przedszkolach w roku szkolnym 2019/2020 ”. Projekt jest współfinansowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.
6 grudnia odbyły się w naszej szkole dwa mecze siatkówki.
Grupa naszych uczniów przebywa obecnie w Niemczech, gdzie poznaje zakłady Hearinga w Bubsheim. Uczniowie odwiedzili już m.in. już Porsche Museum, zakłady Audi w Neckarsulm ...
Zachęcamy do udziału w szkolnym turnieju siatkówki. Reprezentacje klas mogą zgłaszać się po więcej informacji do pokoju nauczycieli WF na dużej sali gimnastycznej.
Zapraszamy do udziału w wycieczce do Londynu i Brukseli w termnie 02.03-07.03.2020. Sprawdź szczegóły!

ul. Dmowskiego 38 e

Czwartek 02 maja 2024

Zoe, Borys, Zygmunta, Walter, Gwalbert, Walbert, Waldebert, Witomir, Atanazy, Walenty, Zygmunt, Anatol

Czy weźmiesz udział w wyborach na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego?