Sowiecka agresja na Polskę 17 września 1939 roku oraz losy polskich jeńców wojennych więzionych na terytorium ZSRR w czasie II wojny światowej były tematem przewodnim prelekcji dla uczniów wygłoszonej 22 października 2019 roku w naszej szkole przez Pana dr Tomasza Szczepańskiego - pracownika Muzeum Katyńskiego w Warszawie.
22 października 2019 roku uczniowie klas 1cLO, 1dLO oraz 3c LO uczestniczyli w wycieczce do Kopalni Bełchatów.
17 października w naszej szkole odbyły się tradycyjne Otrzęsiny. Tym razem – na ludową nutę. Aby wprowadzić młodzież w ten klimat, Samorząd Uczniowski przygotował występ „Niby Góroli”, którzy brawurowo odtańczyli prawdziwego zbójnickiego.
Русский язык нас не пугает, czyli język rosyjski nam niestraszny!
Nasz uczeń - Marcin Sztanderski (3c VI LO), zapaśnik AKS Piotrków Trybunalski zdobył złoty medal w kategorii 68 kg podczas XXVII Międzynarodowego Memoriału Tadeusza Wnuka w Pabianicach.
11 października odbyła się wycieczka do Sulejowskiego Parku Krajobrazowego. W wyjeździe brali udział uczniowie z klasy I L C.
22-10-2019

Z wizytą w Szansie

Kandydaci na wolontariuszy Szkolnego Klubu Wolontariatu z pierwszą wizytą w Centrum „Szansa”.
W czwartek (17.10) na trzeciej godzinie lekcyjnej odbędzie się w naszej szkole zbiórka pieniędzy na rekonstrukcję rączki półrocznej Weroniki.
16 października 2019 r. ZSP nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim obchodzi 10. rocznicę zawierzenia szkoły Pani Jasnogórskiej.
14 października świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Był program artystyczny, przemówienia, nagrody, spotkanie przy kawie oraz wspólna fotografia :)

ul. Dmowskiego 38 e

Piątek 03 maja 2024

Juwenalis, Maria, Alodia, Antonina, Aleksander, Leonia, Tymoteusz, Piotr

Czy weźmiesz udział w wyborach na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego?