6 grudnia uczniowie kl. I fLO uczestniczyli w wycieczce na górę Kamieńsk gdzie usytuowany jest park wiatrakowy. Wycieczka odbyła się w ramach projektu „Edukacja ekologiczna w szkołach i przedszkolach w roku szkolnym 2019/2020 ”. Projekt jest współfinansowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.
6 grudnia odbyły się w naszej szkole dwa mecze siatkówki.
Grupa naszych uczniów przebywa obecnie w Niemczech, gdzie poznaje zakłady Hearinga w Bubsheim. Uczniowie odwiedzili już m.in. już Porsche Museum, zakłady Audi w Neckarsulm ...
Zachęcamy do udziału w szkolnym turnieju siatkówki. Reprezentacje klas mogą zgłaszać się po więcej informacji do pokoju nauczycieli WF na dużej sali gimnastycznej.
Zapraszamy do udziału w wycieczce do Londynu i Brukseli w termnie 02.03-07.03.2020. Sprawdź szczegóły!
Nasz uczeń - Marcin Sztanderski, zapaśnik AKS Piotrków Trybunalski odniósł kolejny sukces. Tym razem uczeń kl. 3c VI LO wywalczył brązowy medal Pucharu Polski juniorów, podczas turnieju finałowego w Wałbrzychu.
14 listopada 2019 roku w gmachu Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Adama Próchnika w Piotrkowie Trybunalskim – Mediatece 800-lecia odbył się XII Powiatowy Turniej Recytatorski.
Serdecznie zapraszamy uczniów ZSP2 do udziału w konkursie plastycznym "Okaż kulturę chroniąc naturę, myśl globalnie działając lokalnie – w trosce o czyste powietrze".

15 listopada odbyła się w naszej szkole integracyjna zabawa andrzejkowa. W tej popołudniowej imprezie wzięli udział wolontariusze naszego Szkolnego Klubu Wolontariatu pod opieką koordynatora SKW panią Barbarą Krawczyk oraz zaproszeni goście: młodzież niepełnosprawna - podopieczni Centrum Edukacyjno - Rehabilitacyjnego „SZANSA” w Piotrkowie Trybunalskim oraz inni wolontariusze  współpracujący ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Szansa”.
Natalia Lebelt z klasy IA LO zajęła IV miejsce w konkursie historycznym.

ul. Dmowskiego 38 e

Sobota 19 paździenika 2024

Paweł, Pelagia, Ziemowit, Kleopatra, Ferdynand, Siemowit, Skarbimir

Czy weźmiesz udział w wyborach na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego?