W dniach 16 - 18 października w naszej szkole odbędzie się CodeWeek!
Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w 1 Ogólnopolskim Zlocie Łazików Marsjańskich, który odbył się na Politechnice Częstochowskiej.
Wczoraj w Mediatece odbyła się V edycja Dnia Głośnego Czytania Biblii. Fragmenty Księgi Hioba czytali m.in. wiceprezydent Piotrkowa Andrzej Kacperek i biskup Marek Marczak. Naszą szkołę reprezentowali katecheci: Maria Piechocka, Ewa Święconek i Damian Pyłka oraz uczniowie: Martyna Kopińska z IIIA LO i Michał Odrzywolski III Tc.
9 października 2019 r. w naszej szkole odbyło się wyjątkowe spotkanie. Pani Bodil Jessen z Getyngi poprowadziła lekcję języka niemieckiego.
Przed biblioteką szkolną pojawił się nieduży biały regał oklejony plakatami z napisem BOOKCROSSING. Jest to element kampanii „Weź poczytaj”, realizowanej przez Miejską Bibliotekę Publiczną dzięki dofinansowaniu przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
[ Myśląc o edukacyjnej przyszłości ] 23 września uczniowie zainteresowani zdawaniem matury oraz dalszą edukacją, uczestniczyli w łódzkich Targach Edukacyjnych – Salon Maturzystów 2019.

Wczoraj poznaliśmy wyniki głosowania na projekty Budżetu Obywatelskiego 2020. Jest nam bardzo miło poinformować, że dzięki licznym głosom uda się zrealizować nasze dwa tegoroczne projekty, tj. "Bezpieczny chodnik i ścieżka rowerowa przy ulicy R.Dmowskiego" (projekt rejonowy) oraz "Street workout Pioma" (projekt oświatowy)!
W naszej szkole przebywają obecnie goście z Castro Verde w Portugalii, którzy poznają nasze miasto oraz uczestniczą w lekcjach integracyjnych :)
12 września 2019 roku w naszej szkole odbyło się podsumowanie projektu „Praktyki zagraniczne dla ZSP2 w Piotrkowie Trybunalskim w ramach programu Erasmus+”.
Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na II Powiatowy Konkurs Piosenki Patriotycznej  "Raduje się serce..."

ul. Dmowskiego 38 e

Piątek 03 maja 2024

Juwenalis, Maria, Alodia, Antonina, Aleksander, Leonia, Tymoteusz, Piotr

Czy weźmiesz udział w wyborach na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego?