Nasz uczeń - Marcin Sztanderski, zapaśnik AKS Piotrków Trybunalski odniósł kolejny sukces. Tym razem uczeń kl. 3c VI LO wywalczył brązowy medal Pucharu Polski juniorów, podczas turnieju finałowego w Wałbrzychu.
14 listopada 2019 roku w gmachu Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Adama Próchnika w Piotrkowie Trybunalskim – Mediatece 800-lecia odbył się XII Powiatowy Turniej Recytatorski.
Serdecznie zapraszamy uczniów ZSP2 do udziału w konkursie plastycznym "Okaż kulturę chroniąc naturę, myśl globalnie działając lokalnie – w trosce o czyste powietrze".

15 listopada odbyła się w naszej szkole integracyjna zabawa andrzejkowa. W tej popołudniowej imprezie wzięli udział wolontariusze naszego Szkolnego Klubu Wolontariatu pod opieką koordynatora SKW panią Barbarą Krawczyk oraz zaproszeni goście: młodzież niepełnosprawna - podopieczni Centrum Edukacyjno - Rehabilitacyjnego „SZANSA” w Piotrkowie Trybunalskim oraz inni wolontariusze  współpracujący ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Szansa”.
Natalia Lebelt z klasy IA LO zajęła IV miejsce w konkursie historycznym.
Uczniowie klas IV B,C T4 oraz reprezentanci kl. II A, C LO odwiedzili Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu.
17 grudnia 2019 roku (we wtorek) w naszej szkole odbędzie się akcja honorowego oddawania krwi.
14 listopada uczniowie kl. I TB uczestniczyli w wycieczce do Elektrowni Bełchatów.
Uczniowie wysłuchali programu artystycznego, który został przygotowany z okazji Narodowego Święta Niepodległości.
12 listopada 2019 roku w naszej szkole odbyły się warsztaty ekologiczne na temat: „ Rośliny poprawiające jakość powietrza”.

ul. Dmowskiego 38 e

Piątek 03 maja 2024

Juwenalis, Maria, Alodia, Antonina, Aleksander, Leonia, Tymoteusz, Piotr

Czy weźmiesz udział w wyborach na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego?