19 grudnia odbyły się w naszej szkole jasełka, które wprowadziły nas w wyjątkowy, przedświąteczny nastrój.
Corocznym zwyczajem uczniowie ze Szkolnego Klubu Wolontariatu przygotowali ręcznie wykonane świąteczne karty. Karty zaprojektowaliśmy tak, żeby każda karta nabrała indywidualnego charakteru, a jednocześnie wyrażała ducha naszego wolontariatu.
Zebrania z rodzicami już w najbliższy czwartek (19 grudnia 2019 r.). Dla klas pierwszych o 17:00, dla klas starszych o 18:00.
11 grudnia 2019 r. Szkolny Klub Wolontariatu w ramach corocznie obchodzonego Międzynarodowego Dnia Wolontariusza wystawił inscenizację pt. „Śpieszmy się pomagać!”. Spotkanie było okazją do zaprezentowania naszych charytatywnych działań, podzieleniu się wrażeniami oraz zachęceniu innych do włączenia się w działalność Klubu. Celem przedsięwzięcia było także podziękowanie uczniom, którzy jako wolontariusze wykonują pracę na rzecz drugiego człowieka.
Podsumowaliśmy akcję „I Ty zostań świętym Mikołajem”.
20 listopada 2019 roku odbyły się kolejne warsztaty ekologiczne na temat: „ Rośliny poprawiające jakość powietrza”.
Młodzież z naszej szkoły 5 grudnia w ramach projektu „Edukacja Ekologiczna w szkołach i przedszkolach w roku szkolnym 2019/2020 ” uczestniczyła w zajęciach na Wydział Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska Politechniki Łódzkiej. Projekt jest współfinansowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.
Zachęcamy do włączenia się w świąteczną akcję charytatywną dla zwierząt ze Schroniska w Piotrkowie Trybunalskim.
5 grudnia uczniowie klas I Tf oraz I Lf  uczestniczyli w wycieczce do Elektrowni Bełchatów.
09-12-2019

Mikołajki 2019

W dniu święta Mikołaja – 6 grudnia w godzinach popołudniowych odbyła się w naszej szkole mikołajkowa zabawa dla dzieci, której współorganizatorami byli przedstawiciele Rady Osiedla "Południe".

ul. Dmowskiego 38 e

Sobota 19 paździenika 2024

Paweł, Pelagia, Ziemowit, Kleopatra, Ferdynand, Siemowit, Skarbimir

Czy weźmiesz udział w wyborach na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego?