Z wielką przyjemnością zawiadamiamy, iż 26 lutego 2021 r. Narodowa Agencja Programu Erasmus+ ogłosiła wyniki konkursu wniosków o Akredytację w sektorze Kształcenie i Szkolenia zawodowe przyznając Zespołowi Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim Certyfikat Akredytacyjny na lata 2021-2025
27-02-2021

Kurs dla grupy III

Trwa kurs kolejnej grupy uczniów naszej szkoły w zakresie programowania obrabiarek CNC.
Trwa kurs kolejnej grupy naszych uczniów w zakresie programowania obrabiarek sterowanych numerycznie.
I grupa naszych uczniów uczestniczyła w kursie z zakresu programowania obrabiarek sterowanych numerycznie.
Dziś w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 rozpoczęliśmy pierwsze z serii kursów branżowych z zakresu programowania obrabiarek sterowanych numerycznie.
Pracownia mechatroniki samochodowej w naszej szkole została wyposażona w nowoczesne panele mechatroniczne, które umożliwiają uczniom na poznanie budowy i zasad funkcjonowania poszczególnych układów pojazdów. To jeden z elementów realizacji projektu "Wysoka jakość kształcenia zawodowego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim".
Nauczyciele naszej szkoły odbyli specjalne szkolenie w zakresie paneli mechatronicznych oraz symulatorów obrabiarek CNC. To jeden z elementów realizacji projektu "Wysoka jakość kształcenia zawodowego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim".
03-02-2021

Patroni roku 2021

Chcąc uczcić tegorocznych patronów przygotowaliśmy specjalna wystawkę w gablocie przed biblioteką szkolną.
Nasi uczniowie mogą poznawać w praktyce możliwości związane z drukiem 3D. Wszystko dzięki realizacji projektu "Wysoka jakość kształcenia zawodowego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim".
Politechnika Łódzka stworzyła portal Energia Młodych Innowatorów (www.dialog.p.lodz.pl) – kompendium wiedzy z zakresu przedsiębiorczości.

ul. Dmowskiego 38 e

Niedziela 05 maja 2024

Pius, Teodor, Irena, Zdziebor, Penelopa, Waldemar, Sabrina

Czy weźmiesz udział w wyborach na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego?