Dołącz do Szkolnego Klubu Wolontariatu – Nie musisz być superbohaterem, żeby pomagać. Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły, którzy chcą pomagać i/lub podzielić się z innymi swoimi talentami do działalności w naszym Szkolnym Klubie Wolontariatu.
30 września 2021 r. uczniowie z klasy II A LO uczestniczyli w wyjątkowym wydarzeniu – Dniu Archiwisty.
21 września 2021 roku uczniowie ZSP 2 w Piotrkowie Trybunalskim wraz z wychowawcami wybrali się na wycieczkę do stolicy.
Przedstawiamy listę uczniów - uczestników wyjazdu na Węgry na praktyki w ramach projektu Erasmus +
Niezmiennie od 2003 roku, 10 września obchodzony jest Światowy Dzień Zapobiegania Samobójstwom, który powstał z inicjatywy (ISAP).
17 września 1939 roku o godzinie czwartej rano, bez wypowiedzenia wojny, łamiąc postanowienia paktu o nieagresji, wojska sowieckie dokonały zbrojnej napaści na wschodnie tereny Rzeczypospolitej. Konsekwencją sojuszu dwóch totalitaryzmów był rozbiór osamotnionej Polski.
14-09-2021

Mamy to! :)

Miło nam poinformować, że po raz piąty z rzędu nasz projekt "Praktyki zawodowe dla ZSP nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim- 5" uzyskał akceptuję Agencji Narodowej. Oznacza to, że w ramach programu Erasmus nasi uczniowie ponownie wyjadą na praktyki - do Hiszpanii i na Węgry!
Informujemy, że od 08.09.2021 r. w sekretariacie w budynku B można odbierać świadectwa i zaświadczenia z sesji 212 EPKwZ.
TERMIN SKŁADANIA WNIOSKÓW DO 8 WRZEŚNIA
Przedstawiamy porządek zebrań z rodzicami w dniu 8.09.2021 r.

ul. Dmowskiego 38 e

Czwartek 15 sierpnia 2024

Napoleon, Maria, Stefan, Arnolf, Arnulf, Trzebiemir, Armida

Czy weźmiesz udział w wyborach na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego?