O tym jak wiele obliczy ma CYBERPRZEMOC mogli przekonać się na własne oczy uczniowie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim. W ostatni czwartek 18 listopada 2021 roku Teatr Powszechny w Łodzi zaprezentował spektakl „Otagowani”, zrealizowany w ramach cyklu „Dziecko w sytuacji”, którego integralną częścią były warsztaty w których aktywnie uczestniczyli uczniowie naszej szkoły.
Dzięki uprzejmości Dyrektora Oddziału PGO S.A. „Pioma - Odlewnia” Oddział w Piotrkowie Trybunalskim, panu Piotrowi Nowickiemu, członkowie Szkolnego Koła SIMP oraz uczniowie klasy drugiej szkoły branżowej mieli możliwość poznania specyfiki funkcjonowania Odlewni.

Już dziewiąta grupa naszych uczniów wzięła udział w kursie z zakresu programowania obrabiarek sterowanych numerycznie.
Zachęcamy do obejrzenia prezentacji z okazji Narodowego Święta Niepodległości.
Przedstawiamy porządek zebrań z rodzicami w dniu 10.11.2021 r.
Jak co roku o tej porze rozpoczynamy kolejną edycję przedświątecznej akcji "I ty możesz zostać Świętym Mikołajem".
03-11-2021

WYPRAWKA SZKOLNA

WYPŁATY
Drogi Uczniu!
Nasi uczniowie uczestniczą w kursie z zakresu programowania obrabiarek sterowanych numerycznie. Obecnie kształci się już ósma grupa uczniów.

ul. Dmowskiego 38 e

Czwartek 15 sierpnia 2024

Napoleon, Maria, Stefan, Arnolf, Arnulf, Trzebiemir, Armida

Czy weźmiesz udział w wyborach na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego?