Uczennica kl. 3c LO Amelia Górecka zajęła 3 miejsce w ogólnopolskim konkursie "Zostań Ambasadorem języka niemieckiego", zorganizowanym przez Goethe Institut w ramach projektu Deutsch Plus.
Informujemy, że od 27 maja 2022 r. będą do odebrania w budynku "B" ZSP nr 2 dyplomy dla absolwentów technikum, którzy ukończyli szkołę 29 kwietnia 2022 r.
Uczniowie naszej szkoły ponownie brali udział w festiwalowych wydarzeniach przygotowanych przez Politechnikę Łódzką 12 maja 2022 roku.

Z okazji Światowego Dnia Krwiodawcy, który obchodzimy 14 czerwca, zapraszamy do udziału w szkolnym konkursie plastycznym: „DAR SERCA- DAR KRWI”.
„Naród, który nie zna swojej przeszłości, umiera i nie buduje przyszłości…”
Świat dostarcza nam mnóstwo możliwości – lubię o tym przypominać.
To była bardzo ciekawa i wartościowa wizyta na Politechnice Częstochowskiej - ponad 40-osobowa grupa uczniów naszej szkoły miała wczoraj okazję poznać od środka naszą zaprzyjaźnioną uczelnię.
26-04-2022

filmTECHy rozdano!

Zwycięzcą I edycji konkursu filmTECH został Piotr Leman z SP13 w Piotrkowie Trybunalskim, który nagrał film na temat "Historii rowerów".
Uwaga! :) Już dziś ruszył nabór elektroniczny - rekrutacja kandydatów do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2022/2023.
Błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego - uczniom, rodzicom, nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi oraz wszystkim przyjaciołom naszej szkoły życzy Dyrekcja Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2.

ul. Dmowskiego 38 e

Wtorek 16 lipca 2024

Benedykt, Faust, Stefan, Eustacjusz, Eustachy, Andrzej, Dzierżysław, Carmen, Ermegarda, Irmegarda

Czy weźmiesz udział w wyborach na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego?