Od kilku lat nasza szkoła współpracuje z Instytutem Goethego w Warszawie. Efektem tej współpracy jest realizacja projektu Deutsch Plus. Celem tego projektu jest wspieranie szkoły w działaniach na rzecz języka niemieckiego.
W ubiegłym tygodniu wręczyliśmy nagrody laureatom VI Konkursu Mechanicznego.
Kwiecień jest chyba najbardziej pogodowo zmiennym miesiącem w roku.
Uczniowie z klasy 3e naszego Technikum Mikołaj Kwiatkowski, Bartosz Mucha i Jakub Woch pod opieka Dariusza Maliszewskiego wzięli po raz pierwszy udział w Turnieju Maszyn Wiatrowych.
Przedstawiamy listę osób zakwalifikowanych na wyjazd do Bolonii w ramach programu Erasmus + - projekt "Praktyki zagraniczne dla ZSP nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim - PIOMA - 5". Gratulujemy!
Zespół uczennic z klasy trzeciej liceum w naszej szkole zakwalifikował się do dziesięciu finałowych zespołów w ogólnopolski konkursie Tech Minds.
18 marca br odbyła się VI Konkurs Mechaniczny w formie online, którego celem było rozbudzenie motywacji do pogłębiania wiedzy technicznej, rozwijanie zainteresowań mechaniką oraz stworzenie możliwości współzawodnictwa.
W dniach 5 czerwca 2022 r. - 3 lipca 2022 r. odbędzie się wyjazd do Bolonii w ramach projektu „Praktyki zagraniczne dla ZSP 2 w Piotrkowie Trybunalskim" - program Erasmus+. Każdy uczestnik w ramach przygotowań do wyjazdu odbędzie: Szkolenie międzykulturowe oraz Kurs języka angielskiego.
VI Konkurs Mechaniczny już za nami :)
Natalia Lebelt, uczennica klasy III A/LO zakwalifikowała się do etapu III - finału wojewódzkiego VIII edycji konkursu historycznego "Żołnierze Wyklęci Obudźcie Polskę!". Finał konkursu odbędzie się w najbliższym czasie w Łodzi a nagrodą główną jest wyjazd do Brukseli.

ul. Dmowskiego 38 e

Środa 01 maja 2024

Jeremiasz, Berta, Briok, Jeremi, Józef, Aniela, Floryna, Lubomir, Jakub, Tamara, Maja

Czy weźmiesz udział w wyborach na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego?